Kariera

Zacznij pracę w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya

Dołącz do naszego zespołu w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya!

Poszukujemy osób pełnych energii, z determinacją i chęcią do pracy, gotowych do wkładania serca w to, co robimy. W naszym zespole doceniamy kreatywność, innowacyjność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku. Jako pracownik Zielonego Kompleksu Dwór Ostoya będziesz miał okazję uczestniczyć w tworzeniu niezapomnianych przeżyć dla naszych Gości, rozwijać swoje umiejętności i budować długotrwałe relacje z profesjonalnym zespołem.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy poniżej i dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zatrudnimy:

Kucharza / Kucharkę

Poszukujemy utalentowanego Kucharza/Kucharki do naszego zespołu w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya!

Jeśli masz pasję do gotowania, kreatywność w kuchni i chcesz pracować w pięknym otoczeniu zespół, to ta praca jest dla Ciebie! Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do naszej gastronomicznej rodziny już dziś!

Zatrudnimy:

Ogrodnika

Dołącz do naszego zespołu w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya jako Ogrodnik.

Jeśli masz zielone palce i pasję do pielęgnacji roślin, a także chcesz pracować w pięknym otoczeniu naszego kompleksu, to czekamy właśnie na Ciebie! Sprawdź dostępne oferty pracy i dołącz do naszej zielonej ekipy już dziś!

Zatrudnimy:

Pokojówkę

Dołącz do naszego zespołu w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya jako Pokojówka.

Jeśli masz doświadczenie w sprzątaniu, jesteś dokładna/y i lubisz dbać o porządek, to ta praca jest dla Ciebie! Sprawdź dostępne oferty pracy i dołącz do naszej zgranego zespołu już dziś

Nie znalazłeś/aś stanowiska, które by Cię zainteresowało?

Nie martw się! Jesteśmy otwarci na nowe talenty i chętnie rozważymy Twoją aplikację na dowolne stanowisko, które mogłoby Cię interesować. Wystarczy wysłać nam swoje CV oraz informację na jakie stanowisko chciałbyś/chciałabyś aplikować. Czekamy na Ciebie.

 

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ostoyarzeszow.pl