Zielony Kompleks Dwór OSTOYA

Prezentujemy Państwu przestrzeń zaprojektowaną w zgodzie z naturą położoną w samym centrum Podkarpacia z dala od zgiełku miasta. Na powierzchni prawie 4,5 ha dajemy Państwu możliwość spędzenia czasu w aktywny i kreatywny sposób.

Karczma OSTOYA

Miejsce, które przyciąga zapachem domowych potraw z daleka. Serwujemy dania kuchni polskiej opartej na podkarpackich produktach. W karcie znajdziesz między innymi pierogi z mięsem z dzika, staropolski żurek z twarogiem i boczkiem, kotlet schabowy z kością. Wróciły także niezapomniane placki ziemniaczane w nowej, jeszcze lepszej odsłonie.

Pokoje hotelowe / Apartamenty / Domki noclegowe

Nasza oferta obejmuje wyjątkowe pokoje hotelowe, komfortowe apartamenty oraz przytulne domki noclegowe, które zapewnią Ci niezapomniany wypoczynek. Każdy nasz pokój został zaprojektowany z myślą o komforcie i luksusie, abyś mógł się zrelaksować w przyjemnym otoczeniu.

Koncerty / Pikniki 

W Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya wiosenne i letnie dni nabierają wyjątkowego blasku! W tym czasie organizowane są  imprezy okolicznościowe i pikniki. Wspólne tańce, konkursy i mnóstwo pozytywnej atmosfery – dla rodzin, przyjaciół i wszystkich, którzy uwielbiają zabawy plenerowe!