Imprezy

Imprezy Firmowe

w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya

Zielony Kompleks Dwór Ostoya to miejsce, które jak nazwa wskazuje, kompleksowo zadba o Państwa potrzeby. Różnorodność sal eventowych, dodatkowa, zielona przestrzeń zewnętrzna, Wiata, Patio, Game Room, miejsca noclegowe i doskonała kuchnia to wszystko czego Państwo potrzebujecie, aby stworzyć niezapomniane wydarzenie.

Pikniki Firmowe

Najlepszym pomysłem na spędzenie słonecznego dnia na łonie natury jest piknik w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya! Oferujemy kompleksową organizację i obsługę pikników firmowych oraz imprez masowych. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem takiego pikniku – począwszy od etapu planowania, aż do samej realizacji imprezy. Organizujemy różnorodne pikniki i imprezy plenerowe, dopasowane zarówno do potrzeb firm, jak i rodzin oraz grupy przyjaciół. Zapewniamy niezapomniane chwile w otoczeniu przyrody, sprawiając, że każda impreza staje się wyjątkowym

Gwarancja udanej imprezy

Z naszym długoletnim doświadczeniem w organizacji imprez, własną infrastrukturą i zapleczem gastronomicznym możemy zagwarantować konkurencyjne ceny i najwyższą jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zabawa była bezpieczna i satysfakcjonująca, a naszym podstawowym celem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom.

Tworzymy niepowtarzalną atmosferę i dbamy o to, aby wszyscy uczestnicy imprezy zabrali ze sobą niezapomniane wspomnienia. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe pikniki plenerowe, uwzględniając potrzeby naszych klientów oraz wprowadzając w życie ich kreatywne pomysły.

Imprezy firmowe pod Wiatą

Teren piknikowy o powierzchni 4 hektarów w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya został przygotowany z myślą o organizacji pikników, eventów, imprez firmowych czy też rodzinnych. Posiada doskonałą infrastrukturę, w tym oświetlenie, liczne źródła prądu, dogodne dojazdy i parkingi. Zabudowana drewniana Wiata z przestrzenią do tańca stanowi idealne miejsce na pikniki do 500 osób oraz imprezy integracyjne dla firm. Opuszczane ścianki zapewniające ochronę przed deszczem i wiatrem gwarantują udaną zabawę nawet w przypadku braku pogody.

Dzięki naszemu rozległemu terenowi zielonemu, wszystkie nasze eventy są udane i pełne atrakcji.

Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zorganizować transport, zapewnić zaplecze techniczne, ochronę oraz opiekę medyczną. Współpracujemy również z wieloma partnerami, którzy specjalizują się w organizacji różnorodnych atrakcji, takich jak imprezy tematyczne czy zabawy teambuildingowe.

Pikniki oraz imprezy firmowe dla pracowników i ich rodzin stanowią doskonały sposób na budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Wydarzenia organizowane w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya, położonym niedaleko Rzeszowa, na pewno pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Konferencje / eventy firmowe / pikniki / bankiety