Imprezy

Imprezy i Przyjęcia Okolicznościowe

Wesela | Urodziny | Chrzciny | Komunie | Eventy Firmowe

Imprezy  i przyjęcia okolicznościowe często wymagają miejsca jak i czasu na zorganizowanie tego wydarzenia. Dlatego Zielony Kompleks Dwór Ostoya, wychodzi na przeciw klientom i oferuje swoją pomoc w tym zakresie. Nasz kompleks hotelowy to idealne rozwiązanie na przyjęcia rodzinne czy bankiety, eventy firmowe, które chcą Państwo zorganizować w cichym z dala od miejskiego hałasu, miejscu.

 

Organizujemy przyjęcia i imprezy okolicznościowe każdego typu.

Przestrzeń idealna na imprezy i przyjęcia okolicznościowe

Zawsze wychodzimy na wprost Państwa oczekiwań i chętnie podejmujemy się wyzwań, jakie Państwo przed nami stawiają.

 

Dysponujemy wieloma, w pełni wyposażonymi salami konferencyjno-bankietowymi. Najpopularniejszymi wśród nich są „Staynia Ostoya”, Sala Balowa oraz Sala Złota, które pomieszczą nawet do 400 osób w ustawieniu bankietowym.

Eventy

Przestrzeń dla biznesu

Nasz Kompleks to także przestrzeń przyjazna dla biznesu. Dzięki bogatej bazie noclegowej możliwa jest u nas organizacja konferencji, sympozjów czy zjazdów. Naszym atutem jest pełne wyposażenie techniczne sal konerencyjnych, spokojne otoczenie z dala od zgiełku miasta, duży parking, własne zaplecze gastronomiczne w tym Karczma OStoya ze staropolskim jadłem, bogata oferta przerw kawowych a także szeroki wachlarz usług dodatkowych, które urozmaicą każde spotkanie.

Eventy firmowe
WIATA

Plener

Eventy plenerowe

To, co wyróżnia nas wśród konkurencji to ogromny 4,5 ha park, a w nim WIATA OSTOYA, która idealnie sprawdza się przy organizacji imprez plenerowych nawet do 1000 osób.  Wiata posiada zaplecze grillowe oraz wydzielone miejsce na ognisko, bar oraz scenę, która umożliwia organizację koncertów. Ogromna przestrzeń jest elastyczna i możliwa jest w niej aranżacja każdego przyjęcia okolicznościowego.

Śluby

Ogromna zielona przestrzeń zaprojektowana w zgodzie z naturą , mała altanka, duża wiata, zabytkowy Dwór usytuaowany w centralnym miejscu naszego obiektu, dworskie ogrody – to wymarzone miejsce na organizację ślubu lub przyjęcia weselnego pod gołym niebem. Wyjątkowa aranżacja przestrzeni sprawi, że Wasz ślub będzie przypominał kadr z filmu, a zabawa pod gwiazdami zdecydowanie wyróżni Wasze wesele.
Wesele Rzeszów Dwór OSTOYA
Imprezy dla dzieci

Pikniki

Przestrzeń przyjazna dla dzieci

Atutem naszego obiektu jest duża przestrzeń do spędzania wolnego czasu z dziećmi. Dwa zewnętrzne place zabaw, stoły do ping-ponga, bogata oferta zabaw ogrodowych, kurtyna wodna, hulajnogi elektryczne, rowery a dla najmłodszych zabawy z animatorami. Przy naszych salach bankietowo-konferencyjnych istnieje możliwość zagospodarowania kącika zabaw dla dzieci, w którym dominują zabawko edukacyjne i sensoryczne.  Współpracujemy z wieloma animatorami dla dzieci, którzy stanowią idealne dopełnienie przyjęcia dla dzieci

Zapraszamy do Kontaktu

jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej Oferty Weselnej, zapraszamy do kontaktu.

Obsługa imprez i przyjęć okolicznościowych

Tel.: +48 533 349 021
e-mail: sprzedaz@ostoyarzeszow.pl

https://www.facebook.com/ZielonyKompleksOstoya/