Studniówka

Bal Studniówkowy
2024/25

Niezapomniana noc studniówkowa
w Zielonym Kompleksie Dwór OSTOYA

Wiemy, jak ważnym wieczorem w życiu każdej młodej osoby jest studniówka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zorganizowania balu maturalnego w Zielonym Kompleksie Dwór OSTOYA. Zadbamy o to, aby to wyjątkowe wydarzenie, które będzie ostatnim akcentem Waszej szkolnej kariery było także doskonałą okazją do wspólnego świętowania z przyjaciółmi, nauczycielami oraz bliskimi.

Przestrzeń idealna na bal studniówkowy

Nasz obiekt to miejsce pełne uroku i klasy, które zapewni idealne tło dla Waszego wyjątkowego wieczoru. Wnętrza dworu emanują elegancją i niepowtarzalnym stylem, gwarantującymi wyjątkową oprawę tego wydarzenia.

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA zaledwie kilka kilometrów od centrum Rzeszowa, co sprawia, że jest doskonale dostępna i zapewnia komfortowy dojazd dla wszystkich uczestników.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sale, o zróżnicowanej powierzchni i wyjątkowej aranżacji, które doskonale sprawdzą się podczas balu studniówkowego. Proponujemy Państwu także indywidualne spotkanie z event plannerem, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże dostosować nasze możliwości do Państwa oczekiwań.

Bal Studniówkowy

Sala Balowa do 350 osób

Sala balowa to główne i wizytowe miejsce naszego Hotelu. Znajduje się w centralnej jego części, a droga do niej wiedzie przez piękny dziedziniec. Jej atutem jest nie tylko ogromna przestrzeń, ale także dodatkowy zewnętrzny taras z dojściem do ogrodu. Sala charakteryzuje się subtelnym, monumentalnym wykończeniem.

Sala Balowa - studniówka Rzeszów
Sala złota - studniówka Rzeszów

Bal maturalny

Sala Złota do 180 osób

Ta sala to najbardziej unikatowa sala w naszym obiekcie. Złote i bardzo dekoracyjne wykończenie sprawia, że najczęściej odbywają się w niej przyjęcia w stylu glamour. Tę salę wyróżnia osobny parking i wejście, które prowadzi wprost do pięknego zielonego ogrodu.

Zapraszamy do Kontaktu

jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat organizacji Balu Studniówkowego w Zielonym Kompleksie Dwór OSTOYA, zapraszamy do kontaktu.